www.HappyCenter.cz

 nabízí rodinnou alternativu výchovy dětí. Individuální přístup, zdravé životní prostředí, formování úspěšné osobnosti.

 

Home
Výchova dětí jinak
Štěstí a spokojenost
Zdravý životní styl
Tvořivost a intelekt
Psychologie úspěchu
Angličtina, jiné jazyky
Individualni pristup
Dětské aktivity
Kdo jsme
Školné a přihláška
Přednášky,konsultace
Kontakt

 

Prvky Programu Happy Genius

Náš vzdělávací program užívá prvky mezinárodního vzdělávacího programu „Step by Step“, neboli „Krok za krokem,“ i když se od tohoto programu v jistých věcech liší. Mezi nejdůležitější body tohoto programu patří důraz na individuální přístup k dítěti, integrované učení, inkluze dětí se speciálními potřebami a dlouhodobé partnerství centra a rodiny v oblasti výchovy a vzdělávání.


Filozofie programu „Happy Genius" je založena na přesvědčení, že individuální přístup k dítěti nejúčinněji napomůže rozvinout jeho osobnost a schopnosti – proto je náš program sestavován každému dítěti přímo na míru. Vždy na konci měsíce je vyhodnocováno, jak si dítě v daném období vedlo při plnění určených výchovných a vzdělávacích cílů. Pokud dítě zvládá veškeré dané cíle bez problémů, přechází plynně k pokročilejším a náročnějším činnostem. Pakliže však dítěti něco dělá problémy, program je mu v následujícím měsíci upraven tak, aby mělo dostatek času a možností problémovou oblast zvládnout. Tím je zaručeno, že každé dítě má pro zvládnutí dovedností a výuky zajištěno právě tolik prostoru, kolik potřebuje. Rodiče navíc každý měsíc dostávají hodnocení o tom, jak se jejich dítěti dařilo. Mají tak podrobné zprávy o pokroku a vývoji dítěte, a to především o oblastech, ve kterých dítě vyniká, jakož i o těch, které je ještě potřeba procvičit.


Věříme, že právě tento propracovaný individuální přístup je naší hlavní předností a zaručí tak dětem získání potřebné nadstandardní výchovy a vzdělání. Vysoká efektivita a účinnost programu "Happy Genius" je navíc navýšena tím, že vedeme děti k vzájemné toleranci. V Happy Center dbáme na sociální rovnost a rovnoprávnost ve výchově a vzdělání, přičemž nadstandardní přístup k dětem pokládáme za naprostou samozřejmost

Hledáte pro své zlatíčko centrum, kde by se mu dostalo obdobné péče jako doma, bezpečně a profesionálně? Také je vaše dítě v přeplněné třídě mateřské školy? Také je od nástupu do školky trvale onemocnělé?

Dáváte přednost tomu, kde se klade důraz na snahu a mravní hodnoty, či jste ta, co pokud bude potřeba, bude vozit dítě klidně do jiného místa, když to bude stát zato.

Jsme zařízení, které pracuje s prvky programu Veselý Genius a Hrou připravujeme na školu. Máme možnost přistupovat k dítěti opravdu pečlivě a individuálně v klidu domova a s kvalifikovaně. U nás se na dítě nespěchá, postupujeme krok za krokem ke školní zralosti.

Plně využíváme her v blízkém přírodním prostředí louky propojené s řekou k vycházkám  coby vzdušné koupele, tolik potřebné pro zdárný vývoj mozku dítěte, což je dnes již prokazatelné. Takovým způsobem také posilujeme dětskou odolnost proti onemocnění.

V prostředí her, malování a tvoření, pohybu, zpěvu a říkadel vytváříme v dětech trvalou zásobu pozitivní energie, která se pak může přenášet i k nám dospělým, rodičům.                                        

 

Kontakt: Mgr. Katrin Čadková, email: HappyCenter@seznam.cz